Share:
Notifications
Clear all

New York Dil Okulları  

  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 61
Ocak 28, 2020 11:29 am  

Uyumayan Şehir olarak anılan New York; Amerika’nın doğu kıyısındaki aynı adlı eyalette yer alan, Hudson Nehri’nin Atlas Okyanusu’na döküldüğü alan üzerine kurulmuş, Amerika’nın en popüler ve kozmopolit şehridir.

Zengin ve kültürel çeşitliliği, ihtişamlı gökdelenleri ve karmaşıklığı ile dünyanın en sıra dışı şehirlerinden olan New York; sanat, medya, finans, moda, sinema, eğlence ve teknoloji merkezlerinden biri olmasıyla da yurtdışında dil eğitimi düşünen öğrencilerin tercihlerinin başında gelmektedir.
Bu şehrin bir diğer özelliği de tam bir alışveriş şehri olması. Tj Max, Marshall gibi mağazalardan birçok markayı çok uygun fiyata bulabilir, dünyaca ünlü markaların bulunduğu 5. Cadde’de alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

New York’ta Eğitim

Tam bir öğrenci şehri olan New York’ta, sürekli aktif ve sosyal bir hayatın içine dahil olup İngilizcenizi hızla geliştirebilir, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla sosyalleşerek bambaşka bir vizyonla ülkenize dönebilirsiniz.

 


Alıntı
admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 61
Ocak 28, 2020 11:30 am  

LSI, 1965 yılında ilk okulunu Londra Kensington’da açmıştır. 55 yılı aşkın başarılı dil eğitimi geçmişine sahip olan LSI birçok eğitim merkezleri ile sizleri bekliyor. Merkezi konumlara sahip dil eğitim merkezleri, interaktif sınıfları, özenle seçilmiş akademik kadrosu ve kalitesi kanıtlanmış konaklama seçenekleri ile dil öğrenme deneyiminizi en üst seviyede yaşamanıza yardımcı olacaktır. LSI, İngiltere, Amerika, Kanada, Fransa, İsviçre, Avustralya, Yeni Zelanda’da 16 okulu ile hizmet vermektedir. LSI olarak dil öğrenmenin hızlı ve etkili yolunun dilin konuşulduğu ülkede öğrenilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

 

LSI New York Dil Okulu hakkında daha fazla bilgİ için TIKLAYINIZ

 

Bu ileti 1 sene önce tarafından admin tarihinde düzenlendi

CevapAlıntı
Share: