Share:
Notifications
Clear all

Sınırsız Amerikan Rüyası!  

  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 3 ay önce
Gönderiler: 61
Şubat 26, 2020 7:52 pm  

ABD'nin tanıtıma ihtiyacı yok. Yıllardır sayısız öğrenci ve göçmen için bir fırsatlar ülkesi olarak kabul edilmektedir. Bilimsel keşif ve teknoloji inovasyonuna sahip bir ülke.

8,00.000'den fazla öğrenci ve göçmenle birlikte, çeşitli kültürlerin ve yaşam tarzının gerçek bir birleşimi için bir yer. Sağlam finansal yapı taşıyan lider destinasyonlardan biri olan ülke, çok sayıda uluslararası öğrenci için bir giriş kapısı açıyor.

Tüm Amerikan eğitim sistemi, teorik ve pratik bilgi ile aşılanmış kapsamlı dersler gerektirir. Eğitim altyapısı, öğrencilerden kendi form müfredat çalışmalarını oluşturmaları istenecek şekilde düzenlenir.

ABD'de okumak sadece kitaplarda veya internette sınırlı olmakla kalmayıp, heyecan verici kampüs yaşamı, çeşitli dairesel olmayan etkinlikler, atölye çalışmaları, seminerler, konferanslar ve sororities'i de içerir.

ABD'deki üniversitelerin temel kaygısı, analitik beceri ve liderliğe sahip bilim adamları yaratmaktır. Ülke, Mezunlar / Lisansüstü / Doktora programlarını ciddiye alan 4000'den fazla akredite öğrenim merkezine sahiptir. Programlara Mühendislik, İşletme, Teknoloji, Tıp, Sağlık, Eğitim ve daha birçok ders dahildir.

Ülkenin kendisi eğitim sistemi hakkında daha fazla endişe duymaktadır, bu nedenle her öğrencinin Özel, Devlet, Toplum ve Liberal kolejleri kurması için. Daha fazla kolaylık sağlamak için, uygun fiyat ve ücretlerin makul olması için geniş yelpazede burs ve eğitim yardımları sunulmaktadır.

Uluslararası öğrenciler ayrıca kredi, hibe için başvurabilir veya TA / RA / GA veya Bursu gibi yardımlar alabilirler.

 


Alıntı
Share: