Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

BAYSWATER COLLEGE LONDON


admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 61
Konu başlatıcı  

Bayswater College 1973 yılında kurulmuştur. Eski adı LSC Stanton olarakta bilinmektedir ve 2018 yılından itibaren Bayswater College ismi ile devam etmektedir. 40 yılı aşkın bir süredir kolej ve dil eğitimi üzerine deneyim kazanmıştır. Bayswater College, British Council tarafından tanınmıştır. Londra’nın Queensway caddesinde yer alan okul Hyde Park, Kensington bahçesi ve Notting Hill Gate’e yakındır. Londra dünyada kültür başkenti olarak tanınmaktadır.

Eğitim aldığınız süre içerisinde şehirde bulunan birçok etkinliğe katılabilirsiniz. Londra Kulesi (London Tower), Westminister Abbey, Westminister Sarayı & St.Margaret’s Church, Kew Bahçeleri (Royal Botanic Gardens Kew) ve Greenwich gezilebilecek lokasyonlardan bazılarıdır.. Bunun yanında Londra müzeler konusunda çok geniş bir yelpazeye sahiptir. British Museum, National Gallery, National History Museum gibi İngiliz tarihini önemli parçalarına sahip bu müzelerde giriş ücretsizdir.

Londra’da ulaşım başkent olması sebebiyle diğer şehirlerine göre daha gelişmiş durumdadır. Artık şehrin simgesi haline gelmiş kırmızı iki katlı otobüsleri ve metro, en yaygın ulaşım araçlarıdır. Sadece eğitim alanında değil sanat, kültür, eğlence, turizm ve moda gibi birçok alanda önde gelen şehirler arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için : https://felixacademy.com/ingiltere-sertifika-diploma-programlari/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.


Alıntı
Paylaş: