Share:
Notifications
Clear all

Eurocentres Toronto Dil Okulu  

  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 61
Ocak 6, 2020 8:48 pm  

Eurocentres Toronto

Toronto, Kanada’nın en çok ziyaret edilen şehridir. Kültürel olarak oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan Toronto, eğitim için de Kanada’nın en çok tercih edilen şehirlerindendir. Eurocentres Toronto kampüsü, Queen Street West bölgesinde, eğlence merkezinde yer alır. Eurocentres Toronto, British Council tarafından yetkilendirilmiş IELTS sınav merkezidir.

Neden Eurocentres Toronto?

Eurocentres okullarında gelişmenizi takip edip eksiklerinizi tamamlamanız için her 2 haftada bir testler yapılmaktadır. Bu testler sonucunda öğrenciler, öğretmenleriyle bire bir görüşmelerle zayıf noktaların güçlendirilmesi için yeni eğitim yolu belirlerler.

Okula kaydolduğunuz andan itibaren istediğiniz her an kullanabileceğiniz “Online Learning Platform” sistemine kaydolursunuz. Eurocentres’ın online öğretme aracı olan bu sistemle, öğrenci gün içinde istediği anda örnek testler çözebilir, çeşitli eğlenceli aktivitelerle İngilizcesini pratik edebilir veya sınav sonuçlarıyla gelişimini takip edebilir.

İngilizce öğrenmenin sınıfla, derslerle sınırlı olmadığını bilen Eurocentres öğrencileri sınıf dışı aktivitelerle destekler. Öğrencilerin birbirleriyle ve okul çalışanlarıyla kaynaşıp uluslararası bir öğrenme topluluğuna dahil olması amaçlanır. Bu amaç için çeşitli sosyal aktiviteler düzenlenir, sınıf içerisinde grup çalışmalarına önem verilir ve okulun birçok noktasında ortak alanlar bulunur.

Profesyonel İngilizce eğitimine ağırlık veren Eurocentres’da, İş İngilizcesi eğitiminin yanı sıra ülkede bulunan uluslararası şirketlerden, yeni kurulan başarılı girişimlere kadar geniş bir yelpazedeki firmalara geziler düzenlenir. Örnek olarak Business of Wimbleton, Royal Albert Hall, Latest TV
Öğrenci geri dönüşlerine oldukça önem veren Eurocentres, size en iyi eğitimi sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Hedefiniz ne olursa olsun, ister profesyonel İngilizce, ister sınavlara hazırlık programı olsun Eurocentres yetkilileri her an yanınızda!

Kanada’nın en büyük şehri olmasının yanı sıra Toronto, Kanada’nın finansal merkezidir. Dünyada en fazla kültürel çeşitlik gösteren şehir olan Toronto’da yaşayan insanların büyük bir kısmı başka ülkelerde doğmuştur. Bu çeşitlilik şehre çok renkli, canlı ve hareketli bir görüntü kazandırmaktadır. Eurocentres Toronto, kampüsü eğlence merkezinin kalbinde yer alır. Rogers Centre ve CN Tower gibi şehrin önemli noktalarına yalnızca yürüme mesafesindedir.

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce: Her seviyeden öğrenci katılabilmektedir. Programa her pazartesi başlanabilir. En az 1, en fazla 52 haftalık eğitimleri mevcuttur. Sınıflar 13-14 kişiliktir. Haftalık 20 ders yapılmaktadır ve dersler 50 dakikadır.

 

YOĞUN İNGİLİZCE: Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 5 ders seçeceğiniz özel alan derslerini* ekleyebilirsiniz.

 

SÜPER-YOĞUN İNGİLİZCE: Haftalık 20 Genel İngilizce dersine ek olarak 5 veya 10 ders seçeceğiniz özel alan derslerini* ekleyebilirsiniz.

 

ÖZEL ALAN DERSLERİ:

 

Akıcı Genel İngilizce: Haftalık 5 veya 10 ders seçeneği bulunur. Sunumlar, proje ödevleri ve grup çalışmaları ile öğrencilerin İngilizce akıcılık kazanmalarına ve dinleme becerilerine odaklanır.

 

İş İngilizcesi: haftalık 5 ders İş İngilizcesi ile iş alanlarındaki kelime bilginizi geliştirin. Aynı zamanda TOEIC sınavına pratik yapma imkanı da sağlar. Minimum A2 seviye gerekmektedir.

 

Akademik İngilizce : Haftalık 5 ders akademik okuma ve yazma ile akademik dil yeterliliğinizi geliştirin. Minimum B1 seviye gerekmektedir.

 

Akademik İngilizce : Haftalık 5 ders akademik yazma ve konuşma ile akademik İngilizce yeterliliğinizi ilerletin. Minimum B1 seviye gerekmektedir.

 

Sınav Hazırlık: Haftalık 5 ders ile IELTS, TOEIC, TOEFL ve Cambridge FCE/CAE sınavlarına hazırlanın. Minimum B1 seviye gerekmektedir.

 

TOEIC/TOEFL/IELTS HAZIRLIK: Öğrencilere sınav için gerekli olan İngilizce bilgisinin yanı sıra, sınav taktikleri öğretilir ve sınav formatına yönelik alıştırmalar yapılır. Minimum B1 seviye gerekmektedir. Haftalık 20 dersin yanında isteyen öğrenciler 10 ders daha programlarına ekleyebilirler.

 

IELTSiçin; tam zamanlı, yarı zamanlı, akşam kursu seçeneği bulunur. Bunun yanında online kurs seçeneği de vardır.

 

CAMBRIDGE ENGLISH FCE: B1+ seviye öğrencilerin tercih edebileceği sınav türüdür. Haftalık 20 dersin yanında isteyen öğrenciler 10 ders daha programlarına ekleyebilirler.

 

CAMBRIDGE ENGLISH CAE: C1 seviye öğrencilerin tercih edebileceği sınav türüdür. Haftalık 20 dersin yanında isteyen öğrenciler 10 ders daha programlarına ekleyebilirler.

 

Eurocentres Toronto Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama: Gittiğiniz ülkenin kültürünü en iyi şekilde benimsemenin yolu şehrin yerlileriyle geçirilen zamanla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Bu neden yurtdışı dil eğitimlerinde en çok tercih edilen konaklama şekli aile yanı konaklamadır. Aile yanı konaklamalar öğrencilere kültürün yanında 7/24 konuşma pratiği yapma imkanı verir.

 

Yurtlar: Daha serbest bir öğrenci yaşamı arayan öğrencilere sunulan konaklama seçeneğidir. Yurtların konumları, okullara oldukça yakındır.

 

Eurocentres Toronto Dil Okulu Fiyatları

 

4 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 852 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 871 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 952 CAD

 

8 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 1669 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 1724 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 1892 CAD

 

12 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 2433 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 2501 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 2808 CAD

 

24 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 4648 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 4804 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 5391 CAD

 

36 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 6903 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 7088 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 7937 CAD

 

48 Haftalık eğitim
Haftalık 20 ders indirimli fiyatı 9204 CAD
Haftalık 25 ders indirimli fiyatı 9451 CAD
Haftalık 30 ders indirimli fiyatı 10583 CAD

 

Haftalık konaklama ücretleri;

aile yanı, tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil, 237 CAD
aile yanı, tek kişilik oda, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil, 251 CAD

 

yurt, CCNM, tek kişilik oda, paylaşımlı banyo, yemeksiz, 195 CAD
- Min 4 haftalık kalış, 600 CAD depozito geri ödemeli, 50 CAD depozito geri ödemesiz

 

yurt, Alexandra Hotel, tek kişilik oda, özel banyo, yemeksiz, 590 CAD
- Min 4 haftalık kalış, 200 CAD depozito geri ödemeli

 

Diğer Ödemeler;

Kayıt Ücreti: 175 CAD
Konaklama Rezervasyon : 230 CAD
Kitap Ücreti: Her 12 hafta için 85 CAD
Sağlık Sigortası: Aylık 60 CAD

Bu konu 1 sene önce 3 defa tarafından admin tarihinde düzenlendi

Alıntı
Share: