Share:
Notifications
Clear all

Quest Dil Okulu Toronto  

  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 61
Ocak 15, 2020 9:50 am  

Quest Language Studies, 1997 yılında Kanada’da kurulduğundan beri dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciye en kaliteli dil eğitimini sunmayı amaçlamaktadır. Kanada’nın önde gelen şehirlerinden Toronto’nun kalbinde yer alan 2 farklı kampüsüyle hizmet vermektedir. Kampüsler öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde modernleştirilmiştir.

Seçkin öğretmen kadrosu, ana dili İngilizce olan, tam ruhsatlı ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Okulun destek ekibi; çok dilli danışmanlar, aktivite ve konaklama koordinatörleri ve öğrenci servisi öğrencinin eğitim aldığı süreci en rahat şekilde geçirmesi için her türlü ihtiyacında yardımcı olmaktadır.

QUEST TORONTO

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, aynı zamanda ülkenin eğitim alanında en çok tercih edilen şehridir. Her yıl binlerce yabancı öğrencinin de katılımıyla Toronto, kozmopolit bir görünüme kavuşur. QuestToronto’nun merkezinde yer alan kampüsleri ile öğrencilere İngilizce eğitimlerini sınıf dışında pratikle birleştirme ve Kanada kültürünü yakından tanıma imkanı sunar.

2003’ten 2014’e kadar ‘’Excellene Award for Customer Satisfaction ‘’ (Müşteri memnuniyeti) ödülünü almıştır. En fazla 12 kişilik (sadece Temmuz ve Ağustos aylarında 16 kişi olan) sınıf kapasitesiyle, işinde uzman öğretmen kadrosuyla ve 18 senelik tecrübenin neticesinde ortaya çıkan kendilerine özgü eğitim müfredatı ile QLS birçok öğrencin seçim tercihi olmaktadır.

Gençlere ve çocuklara özel olarak tasarlanmış bol aktiviteli ve eğlenceli tatil zamanlarına özel kurslarıda bulunmaktadır.

 

Quest Programları

  • Genel İngilizce Dil Kursları

  • İntensive İngilizce

  • Hızlandırılmış Program

  • Akademik ve Kariyer odaklı Pathway - Üniversiteye hazırlık kursları (Üniversite listesi için lütfen irtibata geçiniz)

  • Dil Sınavlarına Hazırlık (TOEFL, ILETS, FCA, CAE,CPE, CEFR)

  • İletişim Kursları

  • Work & Study Programları 

  • Seçmeli İngilize Programları (Drama, Film, Müzik, Blog ve Podcast, İş İngilizcesi)

Daha fazla bilgi için https://felixacademy.com/quest-language-studies/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu konu 1 sene önce tarafından admin tarihinde düzenlendi

Alıntı
Share: